Бүгін 1 қыркүйек - Білім күніне орай мектебімізде алғашқы қоңырау соғылды

01.09.2022



1 қыркүйекте № 3 мектеп-гимназиясында салтанатты жиын өтті. Мектеп директоры К.К. Елеубаева мұғалімдерді, оқушыларды және олардың ата-аналарын оқу жылының басталуымен құттықтады. Осы оқу жылында сәттілік пен жаңа жеңістер тіледі.









1 сентября в школе-гимназии #3 прошли торжественные линейки. Директор школы Елеубаева К.К. поздравила учителей, учащихся а также их родителей с началом учебного года. Пожелала успехов и новых побед в этом учебном году.



Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь
Назад

Обсуждения сообщества

Обсуждений не найдено